O projektu

Jaké plusy přináší výstavba rodinných domů na Dubečnici

DUBEČNICE je již jednou dostavěnou etapou ověřený projekt. Moderní řadové domy z projektu DUBEČNICE v Roztokách u Prahy jsou už rozprodány a obydleny. DUBEČNICE je tak lokalita s hotovými inženýrskými sítěmi. Nemusíte si dělat starosti s vodou, kanalizací, plynem, veřejným osvětlením ani internetem, protože všechny tyto oblasti jsou plně funkční. Nově je vystavěna i komunikace s chodníky, příjezdová cesta a pro váš příjemný čas trávený venku jsme vysázeli také stromovou alej.

Moderní domy na prodej jsou pohodlné a prostorné, dopřejí vám soukromí ve vlastních zahradách a jejich kvalitní a nadčasová architektura je velmi citlivě zasazena do okolní přírody.

Vyberte si to pravé: moderní dvojdomy i luxusní bydlení ve vilách

Mezi domy na prodej v aktuální stavěné etapě jsou dvojdomy 5+kk a také luxusní vily. Dvojdům má rozlohu 162,83 m2 na pozemku až 437 m2. Vila typu „J“ je velká 306,38 m2 s pozemkem až 1 063 m2. Dvojdomy jsou již dokončeny a můžete se do nich ihned nastěhovat. Vily jsou právě ve výstavbě a již si je můžete zakoupit či nezávazně blokovat. První vila je již k dispozici k okamžitému nastěhování.

Výstavba rodinných domů

Žijte podle svých představ: prostorné dvojdomy se zahradou

  • V rámci výstavby rodinných dvojdomů jsme pro vás připravili opravdu komfortní a hlavně praktické bydlení. Každý 5+kk dvojdům vám poskytne dostatek soukromí i místa na práci a relax. Z velkého obývacího pokoje s moderní kuchyní můžete přijít přímo na venkovní terasu, kterou jsme s okolní zahradou propojili bezbariérovým přístupem, aby se v domě bydlelo pohodlně i starším či zdravotně znevýhodněným členům rodiny.
  • Vůz můžete jednoduše zaparkovat na garážovém stání vašeho vlastního pozemku a mít ho tak stále v bezpečí a pod dohledem.
  • Dvě koupelny s oknem a dvě samostatná WC zajistí, že se ráno nebudete vzájemně zdržovat při chystání do práce a do školy a každý bude mít své soukromí. 
  • V patře najdete ložnici s balkonem pro příjemné chvíle večerního odpočinku na čerstvém vzduchu, dětské pokoje rovněž s balkonem a také další pokoj, který můžete využít buď jako pracovnu, nebo pokoj pro hosty.
  • Mysleli jsme také na dostatek úložného prostoru na oblečení a další věci i technickou místnost
  • Při výstavbě těchto rodinných domů je plánováno vytápění plynovým kotlem, ale k tomu je v obývacím pokoji připravena instalace krbu či krbových kamen (komín a přívod externího přívodu vzduchu pro krb) pro romantické a hřejivé chvíle chladných večerů. Blíže se na popis vybavení dvojdomu podívejte zde.

Zasloužíte si luxusní bydlení: nové vily ve výstavbě

  • Všechny domy na prodej z typu luxusních vil jsou 6+kk a vybavené ekologickým tepelným čerpadlem, které může ušetřit až 70 % nákladů na topení a dopřeje vám komfortní vytápění po celý rok.
  • Luxusní bydlení zajišťují nejen kvalitní stavební materiály a ekonomický typ výstavby, ale také vysokorychlostní optický internet a kabelová televize od firmy Connect s.r.o.
  • Domy na prodej v této etapě jsme sladili do jednotného stylu s jednoduchými přímými liniemi s horizontálním i vertikálním členěním zvýrazněným pomocí barevných a bílých ploch, celek výstavby DUBEČNICE tak působí velmi příjemně a vkusně.

Domy na prodej: splňte si svá přání s pomocí architektů Dubečnice

Můžete si vybrat z široké nabídky barev, materiálů, designů i povrchů. Využijte možnosti konzultace s naším architektem - máme rozsáhlé zkušenosti z realizace první etapy výstavby řadových rodinných domů. Při včasné rezervaci vám rádi přizpůsobíme dům na míru a v rámci tzv. klientských změn zařídíme nadstandardní výbavu.

Poraďte se také s naším zahradním architektem a přiveďte své bydlení k dokonalosti krásnou a funkční zahradou. S námi se vyvarujete zbytečných chyb při vysazování rostlin a aplikaci dalších zahradních prvků.


Mám zájem o
osobní schůzku